Informacje o nas

Agroexpert Sp. z o. o. to profesjonalne biuro usług doradczych w obszarze rolnictwa.

 

Nasza główna siedziba mieści się w Olsztynie, dodatkowo posiadamy dwa punkty informacyjne w Braniewie i Pasłęku. Natomiast oferujemy klientom kompleksowe usługi na terenie całej Polski w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na obszarze wiejskim. Niezależnie od tego, czy już teraz prowadzisz działalność rolniczą, (ale nie tylko), czy dopiero chcesz ją rozpocząć, u nas otrzymasz w tym zakresie profesjonalne wsparcie!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy. Nasza oferta ma szeroki zakres usług, które dopasowane są indywidualnie do potrzeb klientów. Usługi skierowane są głównie do rolników, którzy chcą rozwijać potencjał swojego gospodarstwa, jak również mieszkańców wsi, a także firm zainteresowanych pozyskaniem środków na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Świadczymy profesjonalne doradztwo rolnicze m.in.: PROW 2014-2020, Płatności Bezpośrednie, Program Rolno-Środowiskowo-Klimatyczny, Ekspertyzy Botaniczne i Ornitologiczne, Rolnictwo Ekologiczne, Programy Inwestycyjne, Zasada Konkurencyjności. W ramach Naszych usług możecie Państwo liczyć także na kompleksowe wsparcie przy realizacji programów z PROW 2014-2020 oraz prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami ARiMR. Aby dowiedzieć się więcej przejdź do naszej oferty.

Agroexpert wyróżnia się zarówno, jakością jak i kompleksowością wsparcia w zakresie pozyskiwania i rozliczania inwestycji. Z myślą o czasie naszych klientów przejmujemy obowiązki wynikające z konieczności zarządzania projektem, tj. monitorowania, realizacji, kontaktu z instytucją wdrażającą, rozliczenia projektu zgodnie z wytycznymi UE.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Agroexpert.

0

lat działalności na rynku

0

zadowolonych klientów

0

milionów zł. dofinansowań

0

ekspertyz przyrodniczych

Współpracujemy z