Informacje o nas

Szanowni Państwo

Nasza firma posiada ponad 21-letnie doświadczenie w pisaniu wniosków. Nasz zespół tworzą kompetentni i doświadczeni doradcy na czele z doradcą rolnośrodowiskowym, rolniczym, ekspertem przyrodniczym, inspektorem rolnictwa ekologicznego w jednej osobie - Agnieszką Linkowską - Jelińską.

Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie profesjonalnego i kompleksowego doradztwa w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych przez rolników i mieszkańców obszarów wiejskich. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta, które osiągamy dzięki profesjonalnej obsłudze i wysokim kwalifikacjom naszych doradców.

Nasza siedziba mieści się w Olsztynie. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla rolników i mieszkańców obszarów wiejskich z terenu całej Polski.

Nasza oferta ma szeroki wachlarz usług, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. W myśl przesłania "Inwestycja w obszary wiejskie się opłaca" swoją ofertę kierujemy głównie do osób, które chcą zwiększyć swoje dopłaty do gruntów oraz pozyskać fundusze na maszyny, modernizację gospodarstwa, które chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego gospodarstwa i/lub swojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zespół Agroexpert

0

lata doświadczenia w pisaniu wniosków

0

zadowolonych klientów

0

milionów zł. dofinansowań

0

ekspertyz przyrodniczych

Współpracujemy z