panel informacyjny

Szybki kontakt

AGROEXPER SP.Z O.O.
RATUSZOWA 6/2
10-116 OLSZTYN

 

PUNKTY INFORMACYJNE:
Braniewo
Pasłęk

+48 510-140-369
BIURO@AGRO-EXPERT.COM.PL

O nas

Agroexpert sp. z o.o. specjalizuje się w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji.

Zajmujemy się także fachowym doradztwem rolniczym.

Działamy na terenie całej Polski, natomiast siedziba firmy znajduje się w Olsztynie, a punkty informacyjne w Pasłęku i Braniewie.


Członkowie Zarządu posiadają wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy – od roku 2000: programy przedakcesyjne, PHARE, SPO 2004-2006, PROW 2007-2013, PROW 2014-2020. Historia każdego z Członków Zarządu w tych to wieloletnie zdobywanie doświadczenia jako pracownicy w instytucjach aplikujących o środki i wdrażających fundusze, następnie prowadzenie firm prywatnych, a w tej chwili połączenie w spółkę.

Nasza oferta skierowana jest głównie do rolników, którzy chcą rozwijać potencjał swojego gospodarstwa, jak również mieszkańców wsi i firm zainteresowanych pozyskaniem środków na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej. Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Nasza firma wyróżnia się zarówno jakością jak i kompleksowością wsparcia w zakresie pozyskiwania i rozliczania inwestycji. Z myślą o czasie naszych klientów przejmujemy obowiązki wynikające z konieczności zarządzania projektem, tj. monitorowania realizacji, kontaktu z instytucją wdrażającą, rozliczenia projektu zgodnie z wytycznymi UE.

W ramach profesjonalnego doradztwa rolniczego zapewniamy kompleksowe usługi dla gospodarstw rolnych. Korzystając z naszych usług, zapewniamy profesjonalne wsparcie w procesie pozyskiwania dotacji PROW oraz prowadzenia gospodarstwa zgodnie z obowiązującymi normami/przepisami. Ściśle współpracujemy z jednostką certyfikującą produkty ekologiczne oraz zapewniamy prowadzenie dokumentacji w tym zakresie.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług.


Zapraszamy do współpracy,

Zespół Agroexpert.

Współpracujemy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress